Перевірка на плагіат

Перевіримо статтю, дисертацію чи будь-який інший текст на запозичення з видачею докладного звіту де саме в роботі неунікальний текст. Також можете отримати висновок про відсутність плагіату. Більше >>>

Усунення плагіату

В тексті дисертації, монографії, статті, автореферату або іншої праці є плагіат? Недостатня унікальність тексту? Не можете пройти антиплагіат? Зробимо рерайт вашої наукової роботи! Більше >>>

Консультації щодо унікальності

Є питання щодо плагіату в наукових працях, підвищенню унікальності, рерайту, але немає кому їх поставити? Звертайтеся для отримання роз'яснень, консультацій, порад та допомоги. Більше >>>

Переписування дисертації, наукової статті та інших текстів інакшими словами та реченнями


Є стаття або дисертація, але в тексті багато плагіату? Є рішення! Текст може бути переписаний іншими словами і науково відредагований редактором. Перероблену статтю можна публікувати, а грамотно перероблену дисертацію - захищати.

Пропонуємо платну послугу з переписування дисертації, наукової статті, автореферату, монографії та інших текстів інакшими словами та реченнями. Після такої роботи текст стає трішечки іншим, але його зміст зберігається. В результаті змінений текст стає унікальним і така робота успішно проходить перевірку на плагіат.

Щоб побачити, як це працює і виглядає, - ви можете надіслати невеличкий фрагмент (до 1/2 сторінки) і отримати зразок.

Недостатня унікальність тексту наукової роботи – ця проблема добре знайома майже кожному здобувачу наукового ступеня. Шляхом довгих та, часом, болісних страждань дисертація, нарешті, написана і прийшов час надати її текст до спеціалізованої вченої ради для захисту. І на цьому етапі часто виявляється, що текст не добирає відсотків унікальності. Так, робота виконувалася самостійно, має безумовну цінність для науки, автор провів дуже серйозне дослідження, витратив багато часу і провів не одну ніч без сну, але програма перевірки унікальності показує не той відсоток, який влаштовує вчену раду. Можливо, навіть плагіату в роботі як такого і немає, а «світяться» цитати із законів або, наприклад, назви фармацевтичних препаратів, причому всюди навіть стоять коректні посилання.

Також, як усі добре знають, будь-яка наукова робота починається з аналізу досвіду попередників. Все це, здебільшого, будуть «неунікальні фрагменти». І тільки лише розстановкою посилань її не вирішити. Бездушна програма, вона ж електронний алгоритм, підсвітить майже кожен подібний фрагмент як неунікальний, і це впливатиме на підсумковий відсоток запозичень всієї роботи. В результаті здобувачеві доводиться витратити час, часто порівняний із написанням практичної частини дисертації, тільки на те, щоб «награвшись» різними комбінаціями слів домогтися високого відсотку унікальності. В результаті через недосконалу реалізацію алгоритмів у програмах пошуку плагіату вченому доводиться займатися не тільки самою науковою роботою, але й жонглювати словами речень, щоб вони не підсвічувалися програмою Антиплагіату.

Ось типові приклади того, що є текстовими збігами з точки зору програми перевірки плагіату (наведені скріншоти фрагментів результатів перевірки наукових робіт програмами, рекомендованими профільним міністерством):

Плагіат

Збігами можуть вважатися зовсім невинні речі, наприклад - назва ВНЗ

Плагіат

Плагіат

Плагіат

Плагіат

Плагіат

Або ж просто стандартний текст

Плагіат

Думаєте список літератури не має підсвічуватись як такий, що має "подібності"? Скріншот промовисто засвідчує що ця думка не зовсім вірна.

Плагіат

Плагіат



Ще один яскравий приклад. За темою дисертаційного дослідження здобувачем були опубліковані наукові статті. Так вимагає існуючий порядок присудження наукових ступенів. Всі вони можуть "світитися" у звіті антиплагіату як неунікальний текст. Якщо тільки кожна стаття не була завбачливо перефразована. З цих статей студенти, можливо, вже зліпили кілька дипломів і десяток курсових робіт. І тепер виходить, що текст вашої дисертації значною мірою складається зі студентських робіт, розміщених в Інтернеті на ресурсах типу «банк рефератів» або «світ дипломів». Чим більше статей опублікували, тим менша унікальність дисертації може виявитися в результаті. У виграші тут виявляються ті аспіранти, які опублікували мінімум статей, на теми «навколо і близько» своєї теми дисертації, але не безпосередньо за результатами дисертаційного дослідження. Тут було б більш доречним інше питання: якщо дисертація має дуже високий відсоток унікальності, то де ж статті за темою дослідження? Але так далеко поки ще ніхто не дивиться. Адже відсоток унікальності – це своєрідний культ карго сучасності, а ще він істотно спрощує рецензування керівникам та рецензентам.

Ще один приклад. У деяких спеціальностях, наприклад філологія, робота може містити приклади з класичної літератури у вигляді цитат фрагментів творів. Відповідно, автор дисертації їх додає в текст, коментуючи і досліджуючи їх з наукового боку. Начебто вони і не дуже великі. Але на всю роботу їх може бути досить багато. Коли такий текст потім перевіряється Антиплагіатом, звичайно ж, всі такі уривки виявляться неунікальними та поповнять відсоток «плагіату» в роботі. Намагатися звернути увагу, що це законне цитування, з коректним посиланням – звичайно можна, але відсоток за результатами перевірки від цього не зміниться, а саме на нього спрямована основна увага учасників атестаційного процесу.

Те ж саме і щодо цитування законів. Всі закони та їх фрагменти – заздалегідь очікуваний «неунікальний текст». Чим більше законодавчих норм буде згадано в роботі, тим менш унікальною вона в підсумку буде.

Здавалося б, науковий керівник, рецензенти, мали б подивитися у звіті унікальності кожне речення та виключити вручну такого роду некоректні спрацювання програми. Але чи багато в наші дні рецензентів, згодних скрупульозно читати дисертацію і виконувати такого роду роботу? Швидше навпаки – роботу будуть читати не всі, багато хто лише зверне власну увагу на цифру біля знаку «%» у звіті. По суті, машина у ряді випадків вирішує долю дисертації.

Ситуація ускладнюється тим, що щороку і щогодини пишеться велика кількість наукового текстового матеріалу. У міру збільшення обсягу бази наукових робіт поступово закінчуватимуться «оригінальні поєднання слів», особливо якщо шингли програм перевірки будуть дуже малими. Вже років за 10 буде дуже й дуже важко написати осмислений науковий текст без «плагіату». І багаторічну працю дисертанта на благо науки може бути викинуто тільки внаслідок того, що ніхто не став її читати, а просто слідував інструкціям згідно цифри унікальності, яка зображена на екрані.

Вже у наші дні ситуація іноді трапляється така, що незалежно від того, була дисертація самостійно написана, замовлена або десь скопійована – зусилля з переписування тексту іншими словами, аби антиплагіат показував прийнятний відсоток, потрібні чи не ідентичні.

Діюча система часом буває невблаганна, і окремі рецензенти навіть відмовляться читати роботу з недостатнім відсотком унікальності. Разом з науковим керівником вони кажуть, що необхідно зменшити відсоток запозичень і тільки потім представити дисертацію на рецензування ще раз.

В кінцевому підсумку пошук в мережі Інтернет і обмін думками з колегами приводять здобувача наукового ступеня до розуміння необхідності перефразувати текст.

Але рекомендовані профільним міністерством програми пошуку плагіату – платні. Звичайно, було б логічно давати безкоштовну можливість аспірантам перевірити свою наукову роботу (і не один раз). І навіть це передбачено у відповідних «меморандумах». Але на практиці така можливість є далеко не завжди, не скрізь і не у всіх. Тому багато претендентів перевіряють свої роботи безкоштовними програмами.

При цьому не все так просто і з самим перефразуванням. Є галузі, наприклад – юриспруденція або та ж фармакологія, де майже неможливо робити «переказування». Цитати із законів або інструкцій до лікарських засобів, назви хвороб, хімічних речовин і так далі не повинні, згідно здорового глузду, вважатися плагіатом і позначатися як запозичення. Але – вважаються і позначаються. Вже зараз можна зустріти думку, що невдовзі науку будуть рухати не вчені, а організації, які виконують роботи на замовлення. Адже нікого давно не дивують СЕО-компанії, які пропонують наповнення сайту унікальним контентом, що успішно проходить «перевірку» пошуковими системами.

«Написав все сам. Ось тільки на більшість публікацій довелося винаймати гарного копірайтера» – так згадують своє минуле деякі колишні аспіранти.



Ми готові надати допомогу та збільшити унікальність ваших наукових праць – статей, дисертацій, авторефератів, монографій та ін.

Ціни на підвищення унікальності наукових текстів методом рерайту залежать від наступних вихідних параметрів: кількість знаків у роботі; початковий відсоток унікальності; необхідний відсоток унікальності; тематика тексту (ряд спеціальностей таких як, наприклад, право, біологія, медицина, фармацевтика та ін. переписувати іншими словами набагато важче). Точну вартість рерайту можна дізнатися за результатами перевірки та оцінки кожного файлу.

Також див. Перевірка на плагіат

Запитання та відповіді на них


Яка ціна переписування дисертації, наукової статті та інших текстів інакшими словами та реченнями?
Ціна становить від 80 грн. за 1000 символів і залежить від кількості плагіату, якого слід позбавитись та від відсотків унікальності, яких слід в результаті цього досягти. Також ціна може залежати від тематики тексту. Є певні тематики, які гірше піддаються рерайту. Наприклад, юридичні тексти, насичені цитатами законів, фармацевтичні тексти з назвами препаратів і специфічною термінологією та деякі інші. Ви можете надіслати всю роботу, або якийсь її фрагмент для оцінки, зазначивши потрібний відсоток ункальності. Після цього отримаєте вартість виконання послуги для цього фрагменту.

Які терміни виконання послуги?
Залежить від обсягу роботи. На рерайт статті може піти доба або дві, на рерайт кандидатської - один-два тижні. Точні терміни будуть повідомлені індивідуально.

Чи це законно?
Так, в переписуванні тексту іншими словами немає нічого незаконного.

Чи це конфіденційно?
Звісно, це суворо конфіденційно. Повна приватність.

Чи можна надсилати не всю дисертацію, а лише один розділ?
Так, можна, навіть всього лише одну сторінку. Будь-який обсяг від 1 сторінки.

До якого % можна збільшити унікальність?
Можна збільшити до 80%, 85%, 90% та ін. Зазначте це при замовленні. До 100,0% збільшити, як правило, не можна. Чому не можна - див., наприклад, скріншоти вище